צרו קשר

צוק קשר

רוצים לקבל עוד פרטים על הציור? מלאו את הטופס ואחזור אליכם.צייר ישראלי – בן רוטמן

כשביקרתי בסטודיו המיוחד של בן רוטמן בתל אביב, נחשפתי לראשונה לפריצת הדרך שלו בתחום האומנות: הוא אמן יוצא דופן עם סגנון ייחודי ” יש אצלו סימביוזה בין הפיגורטיבי למסוגנן והמופשט – ובין הנסתר והגלוי ” ומייד מבחינים “בכתב ידו”.
אומר האוצר ומבקר האומנות מארק שפס.

והתוצאה: כאשר מתקרבים רואים קווים קווים במשיכות מכחול חזקות אך לא ברורות וכשמתרחקים האובייקט הופך יותר ויותר ברור.
הדימויים הפיגורטיביים החבויים ביצירות משקפים עולם מלא ניגודים , חלומות ופנטזיות, חושני וקצבי . ביצירה קיים ציר מרכזי של ויטליות ותזזיתיות שלעולם איננם סטטיים ונראים בתנועה אין סופית.

הציורים בנויים מקונטורים ומשכבות של צבעי שמן, בצורה דרמתית ומהירה שכבות ,שכבות והכל כאילו מקרי, אך המיקבץ יוצר מרקם מושלם ומיוחד ומציאות חדשה המבטאת את קולו הפנימי של בן רוטמן .

אלמנט הדינמיות ומשיכות המכחול המהיר והתזזיתי ,התנועתיות הבלתי פוסקת, הצבעוניות העשירה, המשחק בין הנסתר והגלוי המשתלבים בריקוד חושני של דינמיקה , תנועה וצבעים נועזים.

“יצרתי שיטה שבה אני מצייר את הציורים בדגם מוקטן, ולאחר שהלקוח בוחר בציור, הוא מזמין לפי הגודל הרצוי בשמן ואו בהדפס על בד קנווס, כמובן שבסטודיו תוכלו למצוא את ציורים בהגדלה להמחשה ,התרשמות ולקניה”

בן רוטמן נולד ומתגורר ומצייר בתל אביב , נמרץ והיפראקטיבי אשר בילדותו מצא הרבה שלווה ונוחם בחברת ידידיו בעלי החיים, מרחבי הטבע וכלי המוסיקה בהם ניגן בשדות. אחר-כך למד אומנות בשויץ תוך כדי היותו בשליחות מטעם המדינה.

בן רוטמן מציג תערוכות בישראל ובחו”ל ועבודותיו הוצגו ומוצגים בניו יורק, ברצלונה, פאלמה דה מיורקה, אוסטריה, ביאנלה בפירנצה, בארי, פרנקפורט, אנגליה ועוד…