ציורי שמן

ציורי שמן למכירה. בן רוטמן

מאז ומתמיד נחשבו ציורי שמן לציורים האיכותיים והמבוקשים ביותר. מנעד הצבעים, הניואנסים והדקויות שהשמן מאפשר לנו להציג בציורי שמן הוא כמעט בלתי מוגבל ומאפשר לציירים לממש את החזון הוויזואלי שלהם בקלות רבה יותר. מסיבה זו החליט הצייר בן רוטמן להתבטא ב

ציורי שמן דקורטיביים אשר חורגים בהרבה מגבולות הז’אנר ומציע לכם  את ציורי השמן שלו למכירה. ציורי שמן הם פריט דקורטיבי שיכול לעטר בקלות כל פינה בבית או במשרד.

האם קיימים ציורי שמן למכירה במידות שונות?

כל ציורי השמן אשר מיועדים למכירה מגיעים בהתאמה אישית ומודפסים על קנבס בגודל שמתאים בדיוק לצרכים האינדיבידואלים שלכם. באופן זה אתם יכולים להיות בטוחים שאתם רוכשים ציורים שיתאימו לסביבת המגורים שלכם , לגודל הקיר ולסוג החלל. באופן זה, אתם יכולים לבחור כל אחד מציורי השמן אשר מוצעים למכירה באתר האינטרנט של בן ולקבל אותו באורך וברוחב שמתאים במיוחד לצרכים שלכם

 ציורי שמן למכירה בעולם ומה מייחד את צבעי השמן

ציורי שמן מוצעים למכירה בכל העולם. צבעי השמן מיוחדים בכך שהם שומרים על המראה שלהם לאורך שנים רבות. הם אינם דוהים כמו צבעים על בסיס מים ומספקים מראה על זמני, דבר אשר תורם למכירות שלהם בכל רחבי העולם ולמידת הפופולריות האדירה שלהם. למעשה, צבעי השמן נחשבים לחביבים על ציירים בכל רחבי העולם כבר מהמאה החמש עשרה וניתן לראות שכמה מהיצירות המפורסמות בכל הזמנים נעשו על ידי שימוש בטכניקה זו. מבין ציורי השמן למכירה המפורסמים ניתן למנות את “המונה ליזה” ואת “הצעקה”.

האם ניתן להגיע לסטודיו ולראות  ציורי שמן למכירה?

כן ציורי השמן של בן הם למכירה וכן – ניתן להגיע לסטודיו של בן אשר ממוקם בדרום תל אביב ולקבל הצצה מקרוב בציורי השמן שלמכירה – ביצירת האומנות הבאה שלכם. משום שעות העבודה השונות והפרסונליזציה הנובעת מתהליך היצירה, בבקשה לתאם כל ביקור שכזה מראש ישירות עם בן.

WhatsApp